';

To miał być mały remont kabiny prysznica

To miał być tylko mały remoncik. Klient zamówił saunę fińską a przy okazji chciał zrobić mały remont kabiny prysznicowej, z której trzeba korzystać po wyjściu z sauny Ale z remontem tak już bywa, że jak coś zaczniesz rozbierać i przerabiać i miało być to proste i zająć tylko chwilkę to okazuje się, że trzeba zrobić znacznie więcej niż zakładałeś na poczatku. Tak było i tym razem.

Wykonanie jednej czynności pociągało za soba wykonanie następnej :przeróbka instalacji wodnej, kanalizacyjnej, wyburzenie źle postawionej ściany, postawienie nowej, wylanie nowej posadzki. A skoro już tyle zostało zrobione na nowo to dlaczego nie zrobić tego jeszcze lepiej. Przy prysznicu powstało nowe pomieszczenie, które zamiast dodatkowego schowka zostało zamienione na małą łaźnię parową.

Nasz klient był bardzo zadowolony z efektu końcowego i nie żałowaj swojej decyzji pomimo, że na poczatku nie planował większych wydatków.

Łaźnia parowa oraz pomieszczenie prysznica zostało wyłożone doskonałą mozaiką hiszpańskiej frimy Ezarri seriia Niebla. W ławkach i w suficie łaźni parowej zamontowane są lampy ledowe: 6 diodowe i 3 diodowe odporne na ciągłą wilgoć o symbolu IP 68 i obniżone napięcie 12V.

Jeżeli sam chcesz zbudować łaźnię parową to wszystkie materiały do jej budowy zanajdziesz w naszym sklepie internetowym www.steamshop.com.pl.

Info
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Udostępnij
Tagged in

Ciekawostki o saunach

Poznaj nasz blog