';

Łaźnia w klubie fitness

Już prawie każdy klub fitness ma na wyposażeniu przynajmniej jedną saunę. Nie każdy jednak klient klubu fitness chce z niej korzystać. Niktórzy jak się okazuje nie potrafią zbyt długo wytrzymać w suchym powietrzu sauny fińskiej i dlatego najcześciej z niej nie korzystają.

Co innego gdyby w klubie była łaźnia parowa, której klimat dla użytkowników jest łagodniejszy i przyjemniejszy. Chętnych do korzystania z niej byłoby na pewno więcej a co za tym idzie większa byłaby także atrakcyjność klubu. W czasach dużej konkurencji ten drobny szczegół zdaje się mieć duże znaczenie. Przekonany był o tym nasz klient - właściciel kilku klubów fitness. Nie poprzestał tylko na suchej saunie fińskiej ale zdecydował się także na dużą łaźnię parową.

Wilgotny i ciepły klimat łaźni parowej jest zdecydowanie bardziej preferowany przez kobiety, które mają delikatniejszą skórę i to zapewne tę cześć klintów chciał przyciągnąć właściciel do swojego klubu.

Łaźnia parowa została wyłożona mozaiką hiszpańskiej firmy Ezarri. Pod ławkami i w suficie zamontowane jest oświetlenie ledowe o odporności IP 68 na obniżone napięcie 12V. Zamiast dyszy parowej zamontowany jest kominek parowy, z którego para wydostaje się w sposób łagodny i bezgłośny. W lokalu techniczny został zainstalowany generator marki Pego o mocy 18 KW oraz profesjonalna pompa esencji zapachowych.

Info
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Udostępnij
Tagged in

Ciekawostki o saunach

Poznaj nasz blog