';

Mała i wygodna łaźnia parowa.

Miejsce na zbudowanie tej łaźni cierpliwie czkało od kilku lat. Często tak jest, że dom jest już od kilku lat zamieszkały a sauna lub łaźnia wciąż jeszcze czekają na realizację. Miejsce, w którym ma powstać powoli "zarasta" zpełaniając się niepotrzebnymi już w domu przedmiotami. W końcu jednak przychodzi taki dzień, że człowiek chiałby coś zrobić dla swojego zdrowia i poprawy swojej kondycji.

Po co gdzieś jeździć i tracić czas na dojazdy, kiedy najczęsicej i tak brakuje nam czasu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć własną saunę lub łaźnię parową - korzystam kiedy chcę, kiedy mam wolny czas i niczego nie muszę wcześniej planować. Miejsce na saunę jest, od dawna zaplanowane i trzeba je tylko przygotować do montażu.

Najtrudniejszym i czasami najdłuższym elementem w realizacji łaźni parowej nie jest samo jej budowanie, ale podjęcie decyzji o wyborze właściwej mozaiki szklanej. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybór jednego wzoru zarówno dla ścian, podłogi oraz ławek łaźni parowej. Łączenie różnych wzorów i kolorów nie jest łatwym zadaniem .Kolor mozaiki, który wybieramy dla ścian niekoniecznie musi współgrać z kolorem, który wybralismy dla ławek.

Nasi inwetorzy nie mieli z tym większych problemów. Od razu wiedzieli czego oczekują. Do swojej łaźni inwestorzy wybrali mozaikę firmy Ezarri z naszego sklepu www.steamshop.com.pl

Zastosowane oświetlenie w łaźni parowej: w ławkach jest oświeltenie LED 3-diodowe a w suficie osietlenie LED 6- diodowe W pomieszczeniu technicznym pracuje generator marki Pego o mocy 9 KW oraz profesjonalna pompa esencji zapachowych, która automatycznie wstrzykuje esencję aromatu do układu pary dzięki czemu łaźnia parowa wzbogacona jest o przyjemne doznania zapachowe - warto ją mieć.

W naszym sklepie internetowym www.steamshop.pl  znajdziesz także drzwi do łaźni parowejprofesjoinalne oświetlenie wielokolorowe oraz urządzenia do inhalacji solą.

Info
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Udostępnij
Tagged in

Ciekawostki o saunach

Poznaj nasz blog