';

Mała, czarna i atrakcyjna.

Efekt końcowy mnie zaskoczył.

Nigdy nie pomyśłałbym, że mozaika szklana Ezarri w takim kolorze może tak atrakcyjnnie wyglądać w pomieszczeniu małej łaźni parowej. Nigdy też nie odważyłbym się zaproponować tego wzoru klientowi. Tak, nie zrobiłem tego ja, ale na szczęście zrobił to projektant wnętrz, a moi klienci mu zaufali. Mimo to aż do zakończenia prac byłem sceptyczny co do wyboru tej mozaiki. I jeszcze ten czarny sufit w łaźni parowej.

Ale jak się okazało na końcu wszsytko było dobrze przemyślane. Architekt wie jak dobierać kolory, żeby wszystko ze sobą dobrze pasowało. Mozaika Ezarii Iris Ebano bo o niej tu mowa wygląda przepięknie i zachwycająco. Nawet tak małe pomieszczenie łaźni parowej nabiera charkteru. W metalizujących kolorach czerni łaźnia wygląda naprawdę eksluzywnie.

Proste ławki bez oparć, zimne oświeltenie lamp 6 ledowych zamiast barwy ciepłej i 2 diodowe oświetlenie ledowe umieszczone pod ławką dopełniają całości. Dodatkowym wyposażeniem łaźni jest zewnętrzny odtwarzacz muzyki i dwa głośniki z membraną silikonową do pomieszczeń mokrych.

W pomieszczeniu technicznym jak zwykle zamontowany został nasz ulubiony i niezawodny generator marki Pego oraz jako dodatek profesjonanlna pompa esencji zapachowych.

Jeżli jesteś zainteresowany zakupem materiałów do łaźni parowej to zapraszam do naszego sklepu internetowego www.steamshop.com.pl, w którym znajdziesz wszystko co jest potrzebne do budowy łaźni parowej. Wszyscy nasi kleneci którzy kupują w naszym sklepie otrzymują nasze wsparcie techniczne zbudowane na wielu realizacjach. Dzięki temu budowa łaźni parowej jest dużo łatwiejsza i masz pewność, że to co kupujesz jest sprawdzone i dobrej jakości ponieważ sami to stosujemy w naszych realizacjach.

Info
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Udostępnij
Tagged in

Ciekawostki o saunach

Poznaj nasz blog