x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Mała i wygodna łaźnia parowa.
Miejsce na zbudowanie tej łaźni cierpliwie czkało od kilku lat. Często tak jest, że dom jest już od kilku lat zamieszkały a sauna lub łaźnia wciąż jeszcze czekają na realizację. Miejsce, w którym ma powstać powoli "zarasta" zpełaniając się niepotrzebnymi już w domu przedmiotami. W końcu jednak przychodzi taki dzień, że człowiek chiałby coś zrobić dla swojego zdrowia i poprawy swojej kondycji.

Po co gdzieś jeździć i tracić czas na dojazdy, kiedy najczęsicej i tak brakuje nam czasu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć własną saunę lub łaźnię parową - korzystam kiedy chcę, kiedy mam wolny czas i niczego nie muszę wcześniej planować. Miejsce na saunę jest, od dawna zaplanowane i trzeba je tylko przygotować do montażu.

Najtrudniejszym i czasami najdłuższym elementem w realizacji łaźni parowej nie jest samo jej budowanie, ale podjęcie decyzji o wyborze właściwej mozaiki szklanej. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wybór jednego wzoru zarówno dla ścian, podłogi oraz ławek łaźni parowej. Łączenie różnych wzorów i kolorów nie jest łatwym zadaniem .Kolor mozaiki, który wybieramy dla ścian niekoniecznie musi współgrać z kolorem, który wybralismy dla ławek.

Nasi inwetorzy nie mieli z tym większych problemów. Od razu wiedzieli czego oczekują. Do swojej łaźni inwestorzy wybrali mozaikę firmy Ezarri z naszego sklepu www.steamshop.com.pl

Zastosowane oświetlenie w łaźni parowej: w ławkach jest oświeltenie LED 3-diodowe a w suficie osietlenie LED 6- diodowe W pomieszczeniu technicznym pracuje generator marki Pego o mocy 9 KW oraz profesjonalna pompa esencji zapachowych, która automatycznie wstrzykuje esencję aromatu do układu pary dzięki czemu łaźnia parowa wzbogacona jest o przyjemne doznania zapachowe - warto ją mieć.

W naszym sklepie internetowym www.steamshop.pl  znajdziesz także drzwi do łaźni parowej, profesjoinalne oświetlenie wielokolorowe oraz urządzenia do inhalacji solą.
Jeżli jesteś zainteresowny wykonaniem łaźni parowej lub sauny to zadzwoń 604113541

 


Poprzedni Następny


Inne projekty