x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

To miał być mały remont kabiny prysznica.
To miał być tylko mały remoncik. Klient zamówił saunę fińską a przy okazji chciał zrobić mały remont kabiny prysznicowej, z której trzeba korzystać po wyjściu z sauny Ale z remontem tak już bywa, że jak coś zaczniesz rozbierać i przerabiać i miało być to proste i zająć tylko chwilkę to okazuje się, że trzeba zrobić znacznie więcej niż zakładałeś na poczatku. Tak było i tym razem.

Wykonanie jednej czynności pociągało za soba wykonanie następnej :przeróbka instalacji wodnej, kanalizacyjnej, wyburzenie źle postawionej ściany, postawienie nowej, wylanie nowej posadzki. A skoro już tyle zostało zrobione na nowo to dlaczego nie zrobić tego jeszcze lepiej. Przy prysznicu powstało nowe pomieszczenie, które zamiast dodatkowego schowka zostało zamienione na małą łaźnię parową.

Nasz klient był bardzo zadowolony z efektu końcowego i nie żałowaj swojej decyzji pomimo, że na poczatku nie planował większych wydatków.

Łaźnia parowa oraz pomieszczenie prysznica zostało wyłożone doskonałą mozaiką hiszpańskiej frimy Ezarri seriia Niebla.
W ławkach i w suficie łaźni parowej zamontowane są lampy ledowe: 6 diodowe3 diodowe odporne na ciągłą wilgoć o symbolu IP 68 i obniżone napięcie 12V.
 
Jeżeli sam chcesz zbudować łaźnię parową to wszystkie materiały do jej budowy zanajdziesz w naszym sklepie internetowym www.steamshop.com.pl .
Jeżeli jesteś zaisntersowany naszą usługą lub serwisem to zazwoń 604 113 541


 


Poprzedni Następny


Inne projekty