x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Łaźnia w klubie fitness
Już prawie każdy klub fitness ma na wyposażeniu przynajmniej jedną saunę. Nie każdy jednak klient klubu fitness chce z niej korzystać. Niktórzy jak się okazuje nie potrafią zbyt długo wytrzymać w suchym powietrzu sauny fińskiej i dlatego najcześciej zniej nie korzystają. Co innego gdyby w klubie była łaźnia parowa, której klimat dla użytkowników jest łagodniejszy i przyjemniejszy. Chętnych do korzystania z niej byłoby na pewno więcej a co za tym idzie większa byłaby także atrakcyjność klubu. W czasach dużej konkurencji ten drobny szczegół zdaje się mieć duże znaczenie. Przekonany był o tym nasz klient - właściciel kilku klubów fitness. Nie poprzestał tylko na suchej saunie fińskiej ale zdecydował się także na dużą łaźnię parową.
Wilgotny i ciepły klimat łaźni parowej jest zdecydowanie bardziej preferowany przez kobiety, które mają delikatniejszą skórę i to zapewne tę cześć klintów chciał przyciągnąć właściciel do swojego klubu. 
Łaźnia parowa została wyłożona mozaiką hiszpańskiej firmy Ezarri. Pod ławkami i w suficie zamontowane jest oświetlenie ledowe o odporności IP 68 na obniżone napięcie 12V
Zamiast dyszy parowej zamontowany jest kominek parowy, z którego para wydostaje się w sposób łagodny i bezgłośny.
W lokalu techniczny został zainstalowany generator marki Pego o mocy 18 KW oraz profesjonalna pompa esencji zapachowych.
Jeżli jesteś zainteresowny naszymi usługami lub serwisem to zadzwoń 604 113 541

 


Poprzedni Następny


Inne projekty