x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Sauna nawet mała może być piękna.
Nie jest sztuką zbudować piękną saunę kiedy do dyspozycji mamy duże, przestronne pomieszcznie. Co można zrobić jeżeli pomieszczenie jest małe i dodatkowo ze skosami.
Najczęciej kiedy jestem na takim pomiarze to pierwsze co przychodzi mi do głowy to powiedzieć "O rany czy jest to jedyne wolne pomieszczenie z przeznaczeniem na saunę. Może jest jeszcze jakaś piwnica lub inne wolne pomieszczenie gdzie swobodnie można zbudować saunę" Owszem czasem tak się zdrza, że klienci ulegają naszym sugestiom o ile mają inne wolne pomieszczenie. Jednak najczęściej jest to jedyne ostatnie wolne pomieszczenie w domu w , którym można zbudować saunę.
Tak też było i w tym wypadku. Pomieszczenie na saunę było w głebokiej niszy i w dodatku z dużym wysokim skosem. Co zrobić aby nie przytłoczyć i tak już małego i wysyokiego pomieszczenia zabudową sauny. Zaproponowaliśmy aby oprócz standardowych drzwi szklanych zamontować dodatkowe okna w saunie co nada całej konstrukcji sauny lekkości i otwartości.
Ściana zewnętrzna sauny oraz ławki w saunie zostały wykonane z drewna termo sosny o przepięknym brązowo-czekoladowym kolorze, który dodatkowo wyraźnie podkreśla usłojenie drewna.
Ściany wewnętrzne oraz sufit w saunie zostały wyłożone drewnem kanadyjskiego cedru czerwonego. Jeżli chcesz aby towja sauna oprócz wyglądu jeszcze pięnie pachniała to kanadyjski cedr czerwony jest nalepszym wyborem.
W saunie został zamontowany piec fińskiej firmy Helo model Fonda z dotykowym sterownikiem zewnętrznym H1 przypominającym smartfon.
Jeżeli chciałbyś samodzielnie zbudować saunę z identycznych materiałów to móżesz kupić je w naszym sklepie internetowym www.saunaonline.pl w dziale drewno.
Piec Helo do sauny znajdziesz w dziale piece elektryczne podkategoria Helo
Możesz też zlecić wykonanie sauny naszej firmie :-)

Aromasauna-budujemy piękne sauny.
Od ponad 25 lat zajmujemy się budową saun. Budujemy sauny w Olsztynie oraz na terenie całego województwa Warmiśńko-Mazurskiego.
Nasz salon znajduje się w Olsztynie przy ul. Sikorskiego 19 Lokal U14
Chcesz umowić się na pomiar sauny proszę zadzwoń 604 113 541

 


Poprzedni Następny


Inne projekty