x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Sauna w kamienicy ?
Jadę na umówione spotkanie w sprawie pomiaru pomieszczenia w którym ma powstać sauna. Nawigacja prowadzi mnie przed wielorodzinną kamienicę, która na pewno jest starsza ode mnie. Zastanawiam się czy to jest dobry adres. Adres się zgadza. Inwestor pokazuje mi miejsce gdzie planuje zrealizować swoje marzenie - wyremontowane poddasze z dużymi skosami. Dodatkowe utrudnienie stanowią drewniane słupy konstrujkcyjne dachu. Miejsca na zbudowanie wygodnej sauny nie ma za wiele. Nie będzie łatwo zwłaszcza, że jeden z drewnianych mieczy odchodzących od słupa będzie przechodził przez ścianę zewnętrzną sauny. Wybór pieca przez klienta także był dla mnie zaskoczeniem. Nie spodziewałem się, że w takim miejscu jak wielorodzinna kamienica klient wybierze piec do sauny Sawo Tower. Raczej myślałem, że będzie to piec Scandia lub Cumulus. Miałem też obawy czy tego typu piec zmieści się do tak małej sauny. Jednak piece Sawo Tower oprócz wersji okrągłej wolnostojącej występują także w wersji przyściennej i narożnikowej dzięki czemu potrzebują znacznie mniej miejsca w saunie.
Jak się jednak okazało mój klient był miłośnikiem ruskiej bani i właśnie takiego pieca potrzebował - z dużą ilością kamieni, które można obficie polewać wodą.
Piec Sawo Tower to doskonały wybór do sauny fińskiej dla tych wszystkich użtkowników sauny, którzy lubią klimat ruskiej bani. Kąpiel w takiej saunie daje dużo przyjemności. Piec można polewać zarówno od góry jak i na całej jego wysokości. W zależności od tego na jaką część kamieni pieca zostanie wylana woda powstająca para wodna ma różną temperarurę i intensywność - od mocnej przegrzanej i gryzącej pary do łągodnej, miękkiej i przenikliwej. 
Jak wyszła sauna ? Doskonale wpasowała się w przestrzeń pomiędzy drenianymi słupami. 
Ściany i sufit w saunie zostały wyłożone świerkiem skandynawski a ławki w saunie zostały zrobione z bezsęcznego drewna osikowego.
Dodatkowym wyposażeniem sauny jest urządzenie do odtwarzania muzyki z pendriva lub przez bluetooth z telefonu.
Przyjemnie jest podczas seansu w saunie posłuchać ulubionej muzyki - to na pewno sprzyja relaksowi.
Jeżeli potrzebujesz sauny - zadzwoń i umów się na pomiar sauny tel.
604113541
Jeżeli chcesz kupić piec do sauny Sawo Tower to zapraszam do naszego sklepu internetowego www.saunaonline.pl

 


Poprzedni Następny


Inne projekty