x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Piękna sauna bez kompromisów.
Oczekiwania naszego inwestora były bardzo jasno sprecyzowane. Od samego początku wiedział jak ma wyglądać sauna w nowo urządzanym domu. Dlaczego ? Ponieważ to nie była już pierwsza sauna naszego inwestora. Sauna ma być ze szklanym frontem ze stojącym piecem kombi firmy EOS i z panelem do koloroterapii.Jako wyposażenie dodatkowe obok sauny miała stanąć drewniana beczka do schładzania po wyjściu z sauny. W trakcie rozmowy okazało się, że nasz klient jest wielbicielem muzyki poważnej więc bardzo ucieszył się kiedy zaproponowaliśmy mu jako wyposażenie dodatkowe do sauny urządzenie do odtwarzania plików mp3. Dodatkowo odwarzacz ten ma możliwość łącznia się poprzez bluetooth z biblioteką plików w telefonie. Jeżli tak jak nasz klient masz swoją ulubioną muzykę także w telefonie to nie musisz się z nią rozstawać w saunie. Możesz się relaksować w saunie, wypoczywać i jednocześnie słuchać dobrej muzyki. To bardzo dobre połączenie.Cała sauna została wykonana z bezsęcznego drewna jasnej osiki. W saunie zamontowano doskonały piec stojący Hercules Combi firmy EOS. Więcej na jego temat przeczytasz na stronie naszego sklepu internetowego www.saunaonline.pl - tutaj 
Piecem do sauny oraz panelem do koloroterapi sterują sterowniki austrickiej firmy ABATECSą to sterowniki, które jako jedne z niewielu na rynku moga być zamontowane w środku w saunie.
Jeżli chciałbyś aby także i w twojej saunie była możliwość odtwarzania muzyki to odpowiednie do tego urządznie znajdziesz w naszym sklepie ineternetowym www.saunaonline.pl  w dziale odtwarzacze muzyki 


Aromasauna-budujemy piękne sauny.
Od ponad 25 lat zajmujemy się montażem saun. Budujemy sauny w Olsztynie oraz na terenie całego województwa Warmiśńko-Mazurskiego.
Nasz salon znajduje się w Olsztynie przy ul. Sikorskiego 19 Lokal U14
Chcesz umowić się na pomiar sauny proszę zadzwoń 604 113 541

 


Poprzedni Następny


Inne projekty