x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Piękna sauna w starej piwnicy
Czasami są takie realizacje, które pomimo dużego doświadczenia wciąż mnie zaskakują.
Doświadczenie w realizacji zlecenia najczęciej pomaga. Potrafię zobaczyć więcej niż widzi klient, doradzić i pomóc wybrać najlepsze rowiązanie. Tym razem jednak było inaczej. Na początku nie widziałem tego co klient już widział oczami swojej wyobraźni.
Pomiar sauny- inwestor pokazał mi pomieszcznie - to tutaj - chciałbym aby tu powstała sauna. Nic nie pasowało : stara piwnica w remoncie, za nisko, wilgoć, wystające kamienie, nierówności na ścianie, krzywo. Trudno sobie wyobrazić saunę w takim miejscu. I znowu to pytanie - czy nie ma lepszego miejsca. Niestey nie ma. I albo w tym miejscu powtsanie sauna albo nie będzie jej wcale. Determinacja klienta była jednak większa od mojego sceptycyzmu, który musiał w końcu ustąpić. Aby wszsytko lepiej zobaczyć i zmierzyć na podłodze przy użyciu dostępnych materiałów zaznaczyłem obrys zewnętrzny sauny. Teraz było już lepiej - wizja zaczynała nabierać realnych kształtów. Tylko co zrobić z tymi wystającymi nierównościami ścian - ominąć zmniejszając saunę ? Jak zbudować konstrukcję sauny aby wykorzystany był każdy centymetr niewielkiego pomieszcznia.
Zobacz sam co z tego wyszło. Ściany i sufit w saunie zostały wykonane ze świerku skandynawskiego a ławki z drewna bezsęcznej jasnej osiki.
W saunie zamontowany jest piec ze sterownikiem wewnętrznym Scandia NB firmy SAWO o mocy 8 KW
Piec i materiały do budowy sauny znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.saunaonline.pl
Jeżeli nie masz ochoty na samodzielne budowanie sauny to zadzwoń do nas a my spełnimy twoje marzenie o własnej saunie.

Aromasauna-budujemy piękne sauny.
Od ponad 25 lat zajmujemy się budową saun. Budujemy sauny w Olsztynie oraz na terenie całego województwa Warmiśńko-Mazurskiego.
Nasz salon znajduje się w Olsztynie przy ul. Sikorskiego 19 Lokal U14
Chcesz umowić się na pomiar sauny proszę zadzwoń 604 113 541

 


Poprzedni Następny


Inne projekty