x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Sauna inspiracje - piękne wnętrza z saunami
2019-06-08
Wspaniały projekt i wykonanie sauny w dzisiejszych czasach to nie wszystko. Sauna nie jest już kawałkiem bryły schowanym w rogu łazienki czy piwnicy. 
Sauna zamontowana w pięknej łazience lub w małym luksusowym spa wspaniale komponuje się z jej otoczeniem.

Sauna to jedno z najlepszych miejsc do relaksu. Planują saunę dużo czasu poświęcamy na wybór materiałów do jej budowy.  Wybieramy drewno na ściany, ławki, piec do sauny i sterownik i akcesoria.
Chcemy by wszystko do siebie pasowało i stworzyło przyjemną przestrzeń do relaksu. Dziś sauny stają się ozdobami naszych domów. Chcemy się nimi chwalić i je eksponować.

Sauna jest rewelacyjnym uzupełnieniem eleganckiej łazienki czy strefy SPA. Architekci i projektanci potrafią wspaniale zaprojektować i zaaranżować każdą przestrzeń. Sprawiają, że drewniana sauna komponuje się i płynnie łączy się z otoczeniem. Poniżej kilka inspiracji dla saun nowoczesnych, tradycyjnych, przeszklonych, minimalistycznych. 
 


ż

Mam nadzieję, że nasze propozycje zainspirują kogoś do stworzenia własnej pięknej przestrzeni z zamontowaną kabiną sauny.
Nawet nie korzystając z usług projektantów można stworzyć przepiękne wnętrza. Mam nadzieję, że powyższe filmy to ułatwią.


Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=PbszYBRX7H0
https://www.youtube.com/watch?v=Q8RRdvgVaQs

 

Galeria