x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Poprzedni Następny

Sauny z najpiękniejszymi widokami na świecie cz.2
2019-05-25
Kolejne wyjątkowe sauny z przepięknymi widokami. Świat jest pełny takich perełek. 
 
  • Hotel Bruksela
Jedna z nich znajduje się o dziwo w centrum znanego miasta - Bruksela. Zazwyczaj piękny widok kojarzy nam się z pejzażem przyrodniczym, a tu można podziwiać panoramę miasta.

Ta wyjątkowa sauna znajduje się na 23 piętrze Hotelu Bruksela. Jest częścią kompleksu hotelowego SPA. Kąpiel w saunie i miasto u stóp.
 
  • Grand Hotel Tremezzo (Włochy)
Kolejna sauna z wyjątkowym widokiem znajduje się we Włoszech nad jeziorem Como. W strefie Spa Luksusowego Hotelu Grand Hotel Tremezzo znajduje sią sauna sucha. Z jej okna roztacza się bajeczny widok na jezioro i okoliczne wioski.Piękna i nowoczesna sauna fińska nad jeziorem Como z delikatnie wyprofilowanymi ławkami to wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu. Zapraszam do kąpieli w saunie...
 
  • Juvet Landscape Hotel (Norwegia)
Nietypowa sauna nad rzeką w niezwykłym hotelu. Zaprojektowany przez architektów Jensen&Skodvin jako pierwszy hotel krajobrazowy, który wtapia się środowisko naturalne. Sauna znajduje się w środku lasu. Z jej okna jest cudowny widok na wijącą się rzekę, las i góry.

Ogromne przeszklone okna od podłogi do sufitu, wpuszczające naturalne światło i ukazujące przepiękne krajobrazy i naturalne materiały użyte do budowy sprawiają, że będąc nie tylko w saunie, ale i w całym hotelu ma się wrażenie, że jest się częścią tego lasu i pięknego krajobrazu. Ściany sauny nietypowo wykonane z betonu, ławki 3-poziomowe drewniane.


Sauny z najpiękniejszymi widokami cz.1 znajdziecie tutaj.

 


Źródło:
https://edition.cnn.com/travel/article/best-saunas-with-view/index.html
https://www.thehotel-brussels.be/en/gallery.html
https://www.grandhoteltremezzo.com/en/t-spa-lake-como/area-umida/
http://www.juvet.com/en
https://www.uniqhotels.com/juvet
http://www.uncubemagazine.com/blog/15507913
 

Galeria