x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Następny

Wyjątkowy tramwaj w Mediolanie
2018-11-03
Tramwaj był jednym z pierwszych środków transportu Mediolanu i nadal jest ikonicznym symbolem tego miasta i bardzo ważnym zabytkiem. Odwiedzając Mediolan warto skorzystać z przejażdżki tramwajem dookoła miasta. Trasa tramwajowa Milano ma ponad 20 przystanków, kursuje co 10 minut od rana aż do północy. Dzięki tej trasie możesz zobaczyć najważniejsze punkty na terenie miasta.

W Mediolanie jest jeden bardzo wyjątkowy tramwaj. Znajduje się w parku QC Terme Milano. Jest to całkowicie inny tramwaj od tych spotykanych na ulicach miasta. Zamiast plastikowych krzeseł, zamontowane są w nim drewniane ławki umieszczone wzdłuż boków pojazdu. Schody tramwaju są wykonane z drewna co nadaje szczególnego charakteru pojazdowi. Wszystkie pozostałe elementy są także drewniane np. fotel kierowcy jest wykonany z drewna i mosiądzu.


Tramwaj służy jako miejsce relaksu albowiem cały tramwaj jest przekształcony w niezwykłą saunę.

To nasza propozycja na zwiedzenie Mediolanu mamy nadzieję że będzie to niezapomniana chwila dla Ciebie Do stworzenia artykułu skorzystano : 
https://tramilano.com
http://www.be-sparkling.com/en/termemilano-a-unique-spa-experience-every-time/